• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Takvim
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam195
Toplam Ziyaret5372902
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

Anasayfa

Bazen geçmiş rüya, yarınlar hayaldir... Ama rüyayı mutlu, hayali ise umutlu yapan bugündür..
Özgür Bakırköy Gazetesi Yuntürk Genel Başkanı aynı zamanda Ak Parti Bakırköy Belediyesi Başkan Aday Adayı Sayın Ferruh Özkan’la röportaj yaptı.
Yunanistan Türkleri Derneği Sarıyer Belediyesini ziyaret etti.
Fener Rum Patriği Bartholomeos'a Boğaziçi Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanının verileceği program davetiyesindeki detay şok etkisi yarattı.
BATI TRAKYA TÜRKLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ (BTTDD) FESHANEDE
Kimsenin ne olacağına garantisi yok. Tüm engelli vatandaşlarımıza aileleriyle mutlu ve sağlıklı, güzel günler diliyoruz...
YUNTÜRK Genel Başkanı aynı zamanda Rumeli Balkan Dernekleri Genel Başkan Yardımcısı ve BTTDD Eski Genel Başkanı Ferruh Özkan, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)’inden Bakırköy Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.
Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM)´nin yöneticisi ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Özcan PEHLİVANOĞLU Hollanda Balkan Türkleri Derneği´nin davetlisi olarak 01 Aralık 2013 Pazar günü Amsterdam´da "BALKANLARDA TÜRK VARLIĞI" konulu bir konferans vermek üzere 30 Kasım – 04 Aralık 2013 tarihleri arasında Hollanda´ya gidiyor...
Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Gaziosmanpaşa şubesi eski başkanı olan avukat Selahattin Meriç Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.
ABD Kongresi’nden Türkiye’ye Heybeliada Ruhban Okulunu çağrısı
Yunanistan Türkleri Derneği Genel Başkanı ve işadamı Ferruh Özkan Yunanistan-Kipi sınır kapısında Yunanistan’a giriş engeli ile karşılaştı.
5-6-7-8 Aralık 2013 Tarihleri arasında yapılacak olan Rumeli Balkan Trakya Kültür-Sanat buluşmaları için Rumeli Balkan Federasyonu ve üye derneklerinin yanı sıra Rumeli-Balkan-Trakya Vakıfları,dernekleri ve Platformları İ.B.B.Topkapı sur içi tesislerinde bir araya geldi.
YUNTÜRK Genel Başkanı Sayın Ferruh Özkan’ın teyzesi Sayın Nuriye ENGİN hanımefendi vefat etmiştir.
Özcan Pehlivanoğlu 8 Kasım 2013 Cuma günü Kadıköy Türk Ocağı’nda “Tarihteki İlk Türk Cumhuriyeti: Batı Trakya’nın 100. Kuruluş yıldönümü” konulu bir konferans verecek
Yunanistan Türkleri Derneği Yönetim kurulundan oluşan bir heyet Avrupa Bakanlığını ziyaret etti.
Rodos'ta Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı.
... 72 ...