• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam190
Toplam Ziyaret5372897
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

Yasal Uyarı

YASAL UYARI
 
Yunanistan Türkleri Derneği kısa adı YUNTÜRK internet sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.
 
Sitede yer alan bülten ve haberler, YUNTÜRK tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık kaynaklardan elde edilen bilgiler kullanılmak suretiyle, sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.
 
Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan YUNTÜRK hiçbir sorumluluk kabul etmez, doğru ve tam olmaları konusunda garanti vermez.
 
Sitedeki köşe yazarlarının yazılarından ve içeriğinden YUNTÜRK sorumlu değildir.

Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde,YUNTÜRK’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.
 
YUNTÜRK sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.
 
Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak YUNTÜRK tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden YUNTÜRK sorumlu tutulamaz. 
 
Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmış olup bu gibi hallerde sorumlu kişiler hakkında gerekli yasal yollara başvurulacaktır.
   
Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir.Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara (IP ,IMEI,Telefon,Mail,vb.) ulaşılabileceği veya iletebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

Haber ve Köşe Yazılarına yapılan yorumlardan YUNTÜRK'ün sorumlu olmadığını,Yorum Yapan/Yapacak kişilerin sorumlu olduğunu ve bunu göz önünde bulundurarak yorumlarını  yapmaları nı hatırlatırız.İletişim adresi : yunturk@yunturk.org.tr