• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://tr-tr.facebook.com/pages/Yunt%C3%BCrk-Yunanistan-T%C3%BCrkleri-K%C3%BClt%C3%BCr-ve-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Derne%C4%9Fi/437619229599053
 • https://twitter.com/yun_turk
YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM Batı Trakya Oturumu
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret5229114
Üyelik Girişi
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 
  • YUNTÜRK
  • YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
  • YUNTÜRK
  • YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
  • YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Anasayfa

YUNTÜRK Derneği Genel Başkanı Ferruh Özkan’ın şirketlerinden biri olan BeyoundEnergy, hidrolik sistemi olmayan 270 derece hareket ederek güneşi takip eden Tracker (Takip eden) sistemi kurarak fuarda sergilendi.
Üç günlük bir çalışma ziyareti için 02-05 Nisan 2013 tarihleri arasında Yunanistan’a giden YUNTÜRK Genel Başkanı ve Yeni kurulan Müteşebbis Heyetleri Birliği Eş Başkanlığını üstlenen Ferruh ÖZKAN Atina ve Gümülcine’de çalışma ve nezaket ziyaretlerinde bulundu.
Av.Özcan PEHLİVANOĞLU moderatörlüğünde Rumeli TV’de her hafta Çarşamba günü (27 Mart 2013) saat 20.00’de yayınlanan “BALKAN GÜNDEMİ” programının bu haftaki konukları Yunanistan’ın Gümülcine şehrinin Belediye Meclis Üyesi Mimar Rıdvan MOLLA İSA ile Yunanistan Türkleri Derneği Genel Başkanı Ferruh ÖZKAN...
Çanakkale Zaferi ulusumuzun bütün varlığıyla özgürlük ve bağımsızlık uğruna verdiği mücadelenin sembolüdür.
DEİK-DTİK BALKANLAR BÖLGE KOMİTE TOPLANTISI 08 MART 2013 TARİHİNDE TOBB PLAZA’DA YAPILDI
Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulunun yeni Başkanı olarak Faziletli müftümüz İbrahim ŞERİF seçilmiştir.
Geleceğe barışı, dayanışmayı taşımalıyız. Rum vatandaşlarımızla, Batı Trakya'daki soydaşlarımız aslında bizim gönül köprülerimiz olması gerekir.
AK Parti’nin görme engelli 22.23. Dönem İstanbul Milletvekili Lokman AYVA ile kendisi gibi görme engelli olan Yunanistan Parlamentosu Ana Muhalefet Partisi sözcüsü milletvekili Panagiotis KOUROUPLİS İstanbul’da bir araya geldi.
BAKEŞ’in Gümülcine’de düzenlediği “Azınlık Eğitiminde İki Dillilik ve Dilsel Yeterliliğin Gelişimi” adlı uluslararası konferansı çok başarılı, kaliteli ve geleceğe ışık tutacak bir konferans oldu.
BAKEŞ Genel Koordinatörü Sayın İbrahim TRAKYALI’nın...
YUNTÜRK Batı Trakya Kültür Eğitim Şirketi-BAKEŞ’in Gümülcine’de düzenlediği “Azınlık Eğitiminde İki Dillilik ve Dilsel Yeterliliğin Gelişimi” adlı uluslar arası konferansa katıldı ve konferans sonunda Sekreteryaya bir rapor sundu.
Yuntürk Genel Başkanı Ferruh Özkan 2 günlük çalışma ziyaretinde bulunmak üzere Yunanistan’a gitti.
... 98 ...