• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://tr-tr.facebook.com/pages/Yunt%C3%BCrk-Yunanistan-T%C3%BCrkleri-K%C3%BClt%C3%BCr-ve-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Derne%C4%9Fi/437619229599053
  • https://twitter.com/yun_turk
YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM Batı Trakya Oturumu
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam184
Toplam Ziyaret5240849
Üyelik Girişi
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 
SOLAREX İSTANBUL 2013 FUARI YAPILDI

SOLAREX İSTANBUL 2013 FUARI YAPILDI.

Güneş Enerjisi&Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul 2013 Fuarı yapıldı. 6.Uluslararası Güneş Enerjisi ve teknolojileri Fuarı 11-13 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de yapıldı.


Geçtiğimiz yıllardaki,fuarın büyük başarısının ardından sektörlerden yoğun ilgi gören Solarex İstanbul Fuarı,çok sayıda firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşti.


Sektörün yerli ve yabancı lider firmalarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli firmalar da sektörün Avrasya bölgesindeki en önemli ticari etkinliği olan Solerex İstanbul 2013’de yerlerini aldılar.

Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı büyüyen sektörlerinden biri olan güneş enerjisi sektörü,geniş bir kapsama sahip olan Solarex İstanbul Fuarında tüm yeniliklerini sergilediler.

Katılımcı firmalar,güneş enerjisi alanlarında tüm ürün ve teknolojilerini fuarı ziyaret eden yerli ve yabancı uluslar arası profesyonele sunma fırsatı yakaladılar.

TÜRKİYE’DE İLK OLARAK ÜRETİLEN TRACKER FUARDA SERGİLENDİ.


Türkiye’de ilk olarak üretilen Tracker Fuarda sergilendi. YUNTÜRK Derneği Genel Başkanı Ferruh Özkan’ın şirketlerinden biri olan BeyoundEnergy, hidrolik sistemi olmayan 270 derece hareket ederek güneşi takip eden Tracker (Takip eden) sistemi kurarak fuarda sergilediler.

Şirketin partnerleriyle elektrik ve panel sistemini kurduğu Trackerin çelik aksamı tamamen BeyounEnergy tarafından imal edildiğini belirten Ferruh Özkan,Sektöre hızlı bir giriş yaptıklarını ve ‘ İlk yerli Tracker’i üreterek bu sektörde bizde varız diyoruz.Gördüğümüz ilgiden de son derece memnunuz’ dedi.

Tracker’in 9 hall de sergilendiği fuar 11-13 Nisan 2013 tarihleri arasında yapıldı.


  
2755 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın