• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam283
Toplam Ziyaret5352632
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 
YUNTÜRK SOYDAŞIMIZ ŞAHİN ŞERİF’İ HASTANEDE ZİYARET ETTİ

YUNTÜRK SOYDAŞIMIZ ŞAHİN ŞERİF’İ HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Yunanistan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Gümülcine ziyareti sırasında tedavi sözü verdiği obezite hastası Şahin Şerif’i tedavi gördüğü Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti.


Genel Başkan Ferruh Özkan Başkanlığında 07 Eylül 2012 günü gerçekleşen sürpriz ziyaret karşısında duygulanan ve çok memnun olduğu gözlenen Şahin Şerif ve ailesine Genel Başkan Ferruh Özkan moral verdi.

Ailenin olası ihtiyaçları karşısında yapabilecekleri bir şey olduğunda her zaman hazır olduklarını söyleyen Özkan:

Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlüdür. Allah devletimize zeval vermesin. Sizin bir an önce iyileşip günlük yaşamınıza dönmeniz için duacıyız.Dernek yönetim kurulu olarak olabilecek ihtiyaçlarınızda bizlerin de yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz.Ben ve Yönetim Kurulumuz adına tekrar geçmiş olsun diyorum’ dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten Şahin Şerif,Hastane yönetiminin kendileri ile yakından ilgilendiğini belirterek:

‘Sizlerin bu ziyareti bizleri çok memnun etti. Hemşerilerimi burada görmekten çok mutluluk duydum. Bu ziyaretleri daha sık gerçekleştirmenizi istiyorum. Siz ve Yönetim kurulunuza çok teşekkür ederim.’ dedi.

 

 

------------------

(Yuntürk, ailenin haberleşme ve iletişim açısından ihtiyaçları olduğunu tespit ettiği 1 adet laptop bilgisayar,1 adet hazır kartı ile birlikte cep telefonu, ve 1 adet dijital fotoğraf makinasını 10 Eylül 2012 Pazartesi günü itibari ile kendilerine ulaştırmıştır.)

YUNTÜRK olarak yaptığımız ziyarette gördüklerimizden sonra bir kez daha ‘Şahin Şerif’in Türkiye’de tedavi edilmesini sağlayan başta T.C.Başbakan Yardımcımız Sayın Bekir BOZDAĞ’a,Sağlık Bakanımız Sayın Recep AKDAĞ’a,T.C. Gümülcine Başkonsolosumuz Sayın Osman İlhan ŞENER’e, Gümülcine S. Müftüsü Sayın İbrahim ŞERİF’e, Şahin Şerif’in acısını ilk olarak kamuoyu ile paylaşan ve yardımlarını esirgemeyen Trakya’nın Sesi Gazetesi Sahibi ve Sorumlusu Gazeteci Sayın Abdulhalim DEDE’ ye ve hastane ziyaretlerimizde gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı sayın hocalarımıza,hemşirelere ve hastane personeline teşekkür ederiz.’

 

Not: Etik olarak hastane içi fotoğraflar paylaşılmamıştır.

  
3493 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın