• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.55448.5887
Euro10.082510.1229
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret5282325
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

RODOP-GÜMÜLCİNE SABIK MILLETVEKILI VE 1.SIRA MILLETVEKILI ADAYI SN.ILHAN AHMET YUNTÜK ve RUMELİ BALK

Genel Başkan Ferruh Özkan ve Yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyaretten sonra İlhan Ahmet Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Başkanı ve BTTDD Genel Başkan Yardımcısı Av.Selahattin Meriç’e de bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM) ziyaretinde sonra RUBASAM ve YUNTÜRK’ün de üyesi bulunduğu Rumeli Balkan Federasyonu’na yapılan ziyarette Genel Başkan Ayhan Bölükbaşı ile bir araya gelindi.

Rumeli Balkan Dernekleri,Spor Kulubü ve Vakıflardan oluşan 60 tane Dernek Genel merkezini çatısı altında barındıran Rumeli Balkan Federasyonunun Yönetim Kurulu ve üye derneklerin başkanlarının hazır bulunduğu,oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette, İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan’ın Federasyon ziyareti sebebiyle katılımı sonrasında kendisi ile de kısa süreli görüşme imkanı bulundu.

İlhan Ahmet daha sonra sırasıyla CNN TÜRK, BENGÜTÜRK TV, TRT RADYO ve TRT HABER ile RUMELİ TV’de düzenlenen canlı yayın programlarına çıkarak yapılacak seçimlerle ilgili bilgi verdi.1549 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın