• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam285
Toplam Ziyaret5352634
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 
Türk kamuoyu ve turizm şirketlerinin bilgisine
Türk kamuoyu ve turizm şirketlerinin bilgisine
 

Yunanistan sınırları içinde Anavatanımızın destekleriyle Dilimizi, Dinimizi kulturumuzu ve TÜRKLÜĞÜMÜZÜ tam ikiyüz yıldır yılmadan her türlü baskıya karşı diklenmeden ama dimdik duran halkımızın uluslararası haklarımızın verilmesi mücadelesinin yanında yaşam ve geçim kaynağı olan çalışarak el emeği göz nuru çalışmalarla ayakta kalmak için mücadelelerine bizlerde elimizden geldiğince katkılarımızı yapma gayretlerimizi sürdürmekteyiz.
 
Büyük insanlar büyük düşünerek ortaya çıkarlar ve mücadelelerinde hiçbir zaman yalnız değildirler.
 
Yaptığımız gözlemlerimizde Batı Trakya’nın çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren insanlarımızın bilhassa kadinlarimizin becerilerini de takdirle karşılıyoruz son zamanlar da yaşanan ekonomik sıkıntılar vesilesiyle pek tabi ki bütün kesimlerin bir arayış içerisinde olduklarını görmekteyiz.
 
Gümülcine Türk Gençler Birliği binasında egitmen Sayın Ayfer BAKİOĞLU  önderliğinde kardeşlerimizin bir araya gelip el sanatları (PİROĞRAFİ) alanında faaliyet icra ettiklerini görmüştük.
 
Kardeşlerimizin Piroğrafi alanında yaptıkları çalışmaları sergilemek ve becerilerini paylaşmak amacıyla www.pirografi.com adlı siteyi hizmete açtıklarını memnuniyetle gördük.
 
Egitmen sayın Ayfer BAKİOĞLU ve öğrencilerinin yaptıkları çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının artarak devamını diliyoruz. Bu çalışmaları diğer alanlarda faaliyet gösteren kardeşlerimize de örnek olması dileğiyle temennilerimizi iletiyoruz.
 
Yaptıkları çalışmaları sitenin dışında da sergi alanı oluşturup sergilemelerini ve Anavatanımızdan Yunanistan’ı ziyarete gelen turizm firmalarının uğrak yeri olacak şekilde bir mekanı oluşturmaları halinde , ziyaretçilerin katkılarının olabileceğini düşünmekteyiz.
 
 
Saygılarımızla

Genel Başkan
Ferruh ÖZKAN

  
1644 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın