• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.830120.9136
Euro22.427622.5175
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam247
Toplam Ziyaret5374257
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

Bakan Müezzinoğlu'ndan Tuna Bekleviç'e 'danışmanlık' yanıtı

Bakan Müezzinoğlu'ndan Tuna Bekleviç'e 'danışmanlık' yanıtı
Bakan Müezzinoğlu'ndan Tuna Bekleviç'e 'danışmanlık' yanıtı


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kendini siyasilerin danışmanı olarak tanıtan Tuna Bekleviç için "Hızlı bir fikri değişim ile partimizin karşında yer almıştır" dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun resmi internet sitesinde, Tuna Bekleviç'in iddialarına ilişkin, "Adı geçen şahıs, Sayın Müezzinoğlu'na geçmişte resmi herhangi bir danışmanlık hizmeti vermemiştir." açıklaması yapıldı.

Bakan Müezzinoğlu'nun resmi internet adresi "www.mehmetmuezzinoglu.com.tr" de Bekleviç'in iddialarına ilişkin bir açıklama yer aldı.

Bekleviç'in basına yansıyan iddiaları üzerine açıklama yapılması gereği duyulduğu belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Kendisini siyasilerin danışmanı olarak tanıtan Tuna Bekleviç isimli şahıs, 2011 genel seçimlerinde, Sayın Mehmet Müezzinoğlu'nun AK Parti'nin Edirne 1. sıra adayı olduğu dönemde 2. sıra milletvekili adayı olarak yer almış ve seçim maratonunda dönem dönem Sayın Müezzinoğlu'nun programlarına eşlik etmiştir. Milletimizin takdiri ile TBMM'de temsil hakkını kazanamayan şahıs, hızlı bir fikri değişim ile partimizin karşında yer almıştır. Bu fikri dönüşe rağmen, mevcut durumda politik olarak karşısında durduğunu ifade ettiği siyasilerin isimlerini kullanıyor ve bu isimler üzerinden fayda gözetiyor olması milletimizin takdirine bırakılmıştır."

Açıklamada, "Adı geçen şahıs, Sayın Müezzinoğlu'na geçmişte resmi herhangi bir danışmanlık hizmeti vermemiştir. Günümüzde de kendisiyle hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Buna rağmen, bulunduğu her ortamda bunu iddia ediyor olması ve 2011 genel seçimleri maratonundan kalan fotoğrafları servis ediyor olması, kendi meziyetleri ile ulaşamadığı saygınlığı, isimler üzerinden şahsına kazandırmak istemesinin bir göstergesidir." ifadesi kullanıldı.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın