• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.830120.9136
Euro22.427622.5175
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam358
Toplam Ziyaret5374368
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

KINAMA

Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek darbe girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.KINAMA

Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek darbe girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.
 
Ülkemiz 15 Temmuz 2016 Cuma günü gecesi bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmış, Milli Egemenliğimize ve milletin seçtiği yönetime karşı güç kullanılarak katliamlar yapılmış, yönetime el konulmaya çalışılmıştır.
 
Bu ayaklanmayı tertip ederek vatana ve millete ihanet eden bu zavallıları, Lanetliyor, şiddetli bir şekilde kınıyoruz.
 
Müsebbip Olanların Yargı Önünde Gereken Cezaya Çarptırılacakları İnanıcımız Tamdır. Tüm Siyasi Partilerimize, Yöneticilerine ve Milli Egemenliğimize, Seçimle işbaşına getirdiği idaresine sahip çıkan milletimizi, ülkemizin geleceğine sahip çıkan yöneticilerimizi, kahraman polisimizi ve kahraman askerimizi takdirle karşılıyor, tebrik ediyoruz.
 
Birlik ve beraberliğimize tuzak kuranlar, başkasının maşası olarak kullanılanlar şüphesiz ki yok olup gitmeye mahkûmdurlar. Tarih onları ülkesini satan aşağılık varlıklar olarak kaydedecektir. 
 
Her dönemde ülkemiz üzerinde bir kılıç gibi sallandırılan darbe ve darbecileri milletimiz 15 Temmuz gecesi bir daha çıkmamak üzere toprağın derinliklerine gömmüştür.
 
Demokrasi Şehitlerimizi Rahmetle Anıyor, Yaralılara Acil Şifalar Diliyor, Milletimize Başsağlığı ve Geçmiş Olsun Dileklerimizi İletirken bir kez daha demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek darbe girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.
 
 
Yunanistan Türkleri Derneği Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan

Ferruh ÖZKAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın