• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://twitter.com/yun_turk

YUNTÜRK LOGO
Batı Trakya ile ilgili YÖK Tez ve Makaleler
TBMM'de Batı Trakya Oturumu
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.023719.1000
Euro20.491120.5732
Yunturk Twitter
Yunanistan Vize Ofisi
Ziyaret İstatistiği
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam288
Toplam Ziyaret5352260
                        
YUNANİSTAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 

IRCICA GENEL DİREKTÖRÜ DR.HALİT EREN VE AKP EDİRNE MİLLETVEKİLİ MEHMET MÜEZZİNOĞLU YUNANİSTAN KİPİ GÜMRÜĞÜNDEN GERİ ÇEVRİLDİ.

BTTDD ESKİ GENEL BAŞKANI HALİT EREN VE AKP EDİRNE MİLLETVEKİLİ MEHMET MÜEZZİNOĞLU’NA YUNANİSTAN’DAN GİRİŞ YASAĞI.

IRCICA GENEL DİREKTÖRÜ DR.HALİT EREN VE AKP EDİRNE MİLLETVEKİLİ MEHMET MÜEZZİNOĞLU YUNANİSTAN KİPİ GÜMRÜĞÜNDEN GERİ ÇEVRİLDİ.

Yunanistan yine bir Skandala imza attı.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Batı Trakya’ya yapacağı ziyaretteki heyette bulunacağı açıklanan BTTDD Eski Genel Başkanı olan IRCICA Genel Direktörü Dr. Halit Eren ve AKP Edirne Millervekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu’nu Yunan Gümrüğü KİPİ’den geri çevirerek bir skandala imza attı.

Edinilen bilgiye göre dün BOZDAĞ heyetiyle birlikte İpsala Gümrük kapısından Yunanistan’a hareket eden heyet Yunan tarafındaki KİPİ Gümrük kapısına geldiklerinde Dr.Halit Eren ve Mehmet Müezzinoğlu’na giriş yasağı ile karşılaştılar.

Böylesine önemli bir ziyaret ve önemli bir heyetle birlikte vizesiz girmeleri gereken kişilere giriş yasağı konması şaşkınlıkla karşılandı.

Tüm uğraşlara rağmen girişlerine izin verilmeyen IRCICA Genel Direktörü Dr.Halit Eren ve Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu geri dönmek zorunda kaldılar.

HALİT EREN MÜCADELESİNİ SÜRDÜRDÜ VE YUNANİSTAN'A GİRDİ.

IRCICA Genel Direktörü sayın Halit EREN Yunanistan'a girişine izin verilmediğinde gerekli girişimlerde bulunarak mücadele etmiş ve YENİ PASAPORTLA 18 Ağustos 2012 Cumartesi günü Yunanistan'a girerek sayın bakanımızla birlikte tüm Batı Trakya gezisinde yer almıştır.

 

(Fotoğraf:Birlik gazetesi-ŞAHİN)

Not: YUNTÜRK olarak yukarıda belirttiğimiz üzere sayın Halit Eren ve Sayın Mehmet Müezzinoğlu vizesiz girmesi gereken önemli şahsiyetlerdir.Sayın Halit Eren hocamızı gösterdiği metanet ve mücadeleden dolayı tebrik ediyor saygılarımızı sunuyoruz..(İpsala Fotoğraf:Birlik gazetesi)2336 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın